Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Çanta Modelleri

Çantalar iyi birer hediye olacağı gibi, özelleştirilebilen ürünler arasında da iyi bir seçenek olarak akla gelir. Yani özellikle sublimasyon baskı gibi yöntemler ile kolayca eşsiz bir tasarıma bürünebiliyor olmaları çanta modellerini kıymetli yapıyor. Bu tür ürünleri tercih etme sebebiniz çeşit çeşit olabilir. Hem birilerine hediye edilmek üzere tercih edilebilir, hem de işinizin bir parçası olarak bu ürünleri müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz, hem de reklam çalışmalarında iyi bir yardımcı olabileceğinden çanta tasarımları tercih edilebilir. Üstelik farklı modellerde, farklı kullanışlılıklarda çanta seçeneklerinin sunulması ile birlikte işiniz daha da kolaylaşıyor. Dilediğiniz türde bir ürünü tercih edebilir ve tasarımında da söz sahibi olabilirsiniz. Sipariş sürecinin inceliklerine geçmeden önce isterseniz biraz özelleştirme sürecinden söz edelim.

Çanta Üzerine Sublimasyon Baskı

Çanta kullanışlılığı ile pek çok farklı sebebe bağlı olarak tercih edilen bir ürün. Bu sebeple burada da sizi farklı baz modeller bekliyor. Hem sırt modeli hem de kol çantası şeklinde sunulan alternatifler bir de sublimasyon baskı teknolojisi ile bir araya gelince harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. İster fotoğraf baskısı yapın, isterseniz kendi tasarımınız olan bir görseli ürün üzerine nakledin. Bu uygulama daha çok kupa bardak, kalemlik ve benzeri ürünler üzerine yapılıyor olsa da, tekstil ürünleri üzerinde de harika sonuç vermektedir. Bunun en güzel örneklerini ise burada üzerinde görebilirsiniz.

Toptan Çanta Siparişi

Çanta modellerinin ve yapılan sublimasyon baskının ne kadar da güzel sonuçlar verdiğini gördük, bu ürünlerin siparişinin de ne kadar kolay olduğunu görmek için okumaya devam edin. Toptan sipariş kavramı burada büyük bir kolaylık… Çünkü basit bir şekilde bayi girişi yaparak sisteme dâhil oluyor, sipariş miktarını belirtiyor, kolayca ödeme yaparak toptan siparişinizi verebiliyorsunuz. Çanta tasarımlarının çeşitlendiği, göz alıcı bir hal aldığı bu noktada toptan siparişin bu kadar kolay olması da büyük bir fırsat şüphesiz ki… Siz de hemen şimdi çanta modelleri ve bunun yanı sıra çeşitli özel ürünleri inceleyip, zahmetsizce toptan sipariş verebilirsiniz. Bunun için zaman kaybetmeyin ve acele edin… Bir birinden güzel seçenekler ellerinizin altında.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.