Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Havlu Üzerine Sublimasyon Baskı

Havlu özelleştirilebilecek ürünler arasında en çok tercih edilen ve ilk akla gelenlerden biridir. Bu tür ürünler, günlük yaşamda çokça tercih edilmenin yanında, evimizde de her zaman gözümüzün önünde olan ürünlerdir. Dolayısıyla havlu tasarımları göz alıcı detaylara sahip olabilir. Bu doğrultuda da kişiye özel ya da bir olaya ve benzerine özel olarak yapılan tasarımlar ile karşılaşılabilir. Havlu ve benzeri ürünleri özelleştirecek en cazip uygulamalardan biri ise sublimasyondur. Bu teknik ile fotoğraflardan özel görsel çalışmalara kadar pek çok görüntü ürün üzerine nakledilebiliyor. Üstelik oldukça da kaliteli bir görünüm ile yansıtmak mümkün. Bu durumda da iyi birer hediye ya da hatıra ortaya çıkarılabiliyor.

Sublimasyon Uygulamalı Havlular

Havlu gibi ürünler üzerine rahatlıkla yapılabilen sublimasyon uygulaması için uygun bir zemin olmalıdır. Bu tekniğin yapılabileceği özel tasarım havlu modellerini burada görebiliyorsunuz. Baskının yanı sıra ekstra süslemelere de sahip olan tasarımları kolayca sipariş ederek siz de çeşitli özel amaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bu tür ürünleri işinin bir parçası haline getirecek olanlar için ise toptan sipariş imkânı mevcut ve böylece zahmete girmeden işinize değer kazandırabilirsiniz. Sublimasyon baskının yapılabileceği, bu hedefle üretilmiş, aynı zamanda kaliteli malzemenin de kullanıldığı bu seçeneklere sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde ulaşabilir, toptan siparişi ise çok basit bir şekilde verebilirsiniz. Hemen bu konudan da bahsederek sizin için süreci ifade edelim.

Toptan Havlu Siparişi

Havluların toptan siparişinden söz ederken, sublimasyon baskıya uygun özel ürünler olduğunu unutmayalım.  Bu tür ürünlere normal şartlarda ulaşmak zahmetli olabilir belki ama bugün online alışveriş kavramı toptan siparişlerde de hayatımıza girdi ve sipariş vermek son derece kolay bir iş haline geldi. Özel havlular ve benzeri ürünleri siz de sadece dakikalar içerisinde sipariş edebilirsiniz. Sisteme bayi kimliğiniz ile dâhil olmanız, ürün seçimi ve miktar bildiriminin ardından, teslimat adresini belirleyip ödeme yapmanız sipariş vermeniz için yeterli. Yani bu da nihayetinde sadece dakikalarınız demektir. Sadece dakikalarınızı ayırarak, yerinizden dahi kalkmadan toptan havlu siparişi verebileceksiniz. Bunun için doğru yerdesiniz ve zaman kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.