Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Paspartu Seçenekleri

Paspartu özel bir terimdir ve özel bir ürünü işaret eder. Bir fotoğraf çerçevesi ya da bir albüm olarak tanımlanabilecek olan bu ürünler, fotoğrafların daha göz alıcı görünmesini sağlar. Paspartu tasarımları geniş bir çeşitlilik ile kullanıcılara sunulur ve bu çeşitliliği fotoğrafçılar aracılığı ile takip etmek, en güzel alternatiflere ulaşmak mümkündür. Paspartu gibi özel ürünlerin nereden nasıl temin edileceği sorusunun cevabı elbette ki bu alanda faaliyet gösterenler özellikle fotoğrafçılardır. Ancak diğer taraftan bu kişiler bu tür özel ürünleri nereden temin eder? Bunun cevabı olarak buradayız. Böylesine özel ürünleri kolayca sipariş edebileceğiniz, üstelik toptan sipariş imkânı ile işinize değer katacak bir adrestesiniz.

Paspartu Özellikleri

Paspartu, fotoğrafların sunumunu güzelleştirmek üzere tasarlanmış özel bir üründür. Bu şekilde, fotoğraflar ön plana çıkarılır ve daha göz alıcı görünmeleri sağlanır. Buna bağlı olarak da fotoğrafçıların ve de anılarına düşkün olanların sıkça tercih ettiği bir üründen söz ediyoruz. Burada bulabileceğiniz Paspartu alternatifleri ise farklı tasarımlar ve farklı ölçüler ile sunuluyor. 15 x 21 cm ve 10 x 15 cm gibi farklı ölçüler söz konusudur ve bunun yanı sıra akordeon gibi farklı tasarımlar ile de karşılaşılabilir. Siyah rengin ağırlıklı olduğu seçenekler, genel olarak toptan alışveriş yapanlar için 100’lü paketler halinde sunulmaktadır. Sipariş vermenin kolaylıklarından bahsederek, bu konuyu biraz daha netleştirelim.

Toptan Paspartu Siparişi

Paspartu, özellikle ve kıymetli bir ürün… Bunu daha çok öze anlarımızı emanet ettiğimizde, fotoğraflarımızın şık duruşunu gördüğümüzde anlarız. Bunun bilincinde olan profesyonellerin tercihi olan ürünleri toptan olarak sipariş etmek ise sadece saniyeleri alacak bir iş. Burada seçtiğiniz özel ürünleri sadece saniyelerinizi harcayarak sipariş edebilirsiniz. Sisteme bayi girişi yaparak dâhil olacak, istediğiniz ürünleri ve sipariş sayısını seçecek, adres gibi gerekli bilgileri ileterek, ödeme yapacaksınız. Yani son derece hızlı bir şekilde Paspartu siparişi verebileceksiniz. Bu işlem için çok emek harcamanız ya da yorulmanız gerekmeyecek ancak bunun yanında müşterilerinizin mutluluğu gözden kaçmayacak. Hemen şimdi siz de buradaki öze ürünleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Sipariş verme konusunu çok dert etmeyin, o işin kolay kısmı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.