%10 indirimli
Paket
Satılır
%10 indirimli
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
%10 indirimli
Paket
Satılır
%10 indirimli
2.338,98 TL
1.754,24 TL + KDV
Paket
Satılır
%10 indirimli
3.254,24 TL
2.440,68 TL + KDV
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Presler Hakkında

Presler baskı işleri ile uğraşanlar, baskı yapan küçük ve büyük işletmeler için olmazsa olmaz olan bir cihazdır. Ancak öyle geniş bir çeşitlilik söz konusu ki gerçekten de seçim yapmak zahmetli bir iş. Diğer taraftan bu adres üzerinde karşınıza çıkan Presler işinize uygun boyutlarda çeşitlenmektedir. Düz Pres olarak adlandırılan ürünler, otomatik kupa presinden vakumlu pres seçeneklerine kadar farklı alternatifler söz konusu. Bu seçenekleri burada detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İşinize uygun olan modelleri, sadece dakikalar içerisinde sipariş etme fırsatına sahipsiniz ve bu sayede kolayca işinize değer katacak cihazları bünyenize katma imkânı elde etmektesiniz. Bundan önce Presler ne tür bir çeşitlilik ile sunuluyor hep birlikte bakalım.

Presler ve Çeşitleri

Presler pek çok çeşide sahiptir ve bu çeşitlilik bize biraz da zorlaşan bir seçim süreci inşa eder. Hızla bakacak olursak ise sublimasyon baskı presi seçeneklerinin, düz pres, kupa presi, tabak presi ve şapka presi gibi farklı alternatiflere sahip olduğunu görüyoruz. Bu ürünleri ayrıca işletmenizin büyüklüğü ve iş potansiyeliniz ile doğru orantılı olarak tercih etmelisiniz. Presler bu çeşitlilik ile işinize uygun alternatifleri sunmakta ve de online sipariş sistemi seçimlerinizi kolayca ayağınıza getirmektedir. Sipariş işlemlerinin basitliği ile tanışmak isterseniz ise hemen sizi oyalamadan sipariş aşamasına alalım. Preslerin tüm kalitesi ve kullanışlılığı, bu işlem ile hizmetinizde olacak.

Preslerin Siparişi

Presler, üstün teknoloji ürünü cihazlardır ve bu üstün teknolojiyi sadece dakikalar içerisinde vereceğiniz sipariş ile işinize dâhil edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce tam da istediğiniz niteliğe sahip olan ürünü seçtiğinizden emin olmalısınız. Bunun ardından sipariş işlemi için gerek duyulan isim, adres ve benzer bilgileri iletmelisiniz. Ancak bu noktada bayi kimliğinizi kullanacaksınız. Ardından ise ödemenizi gerçekleştirerek siparişinizi kesinleştirebilirsiniz. Hızla seçtiğiniz Presler hazırlanarak yola çıkacaktır. Bu işlemi kolay oluşu, zahmetsiz olduğu kadar özel seçenekleri sunması ile kıymetli de bir fırsattır. Kararınızı verip siz de hemen şimdi işinizi bir üst seviyeye taşıyacak bu imkândan faydalanabilirsiniz. Sipariş vermek için acele edin ve sadece birkaç dakikanızı harcayarak en kaliteli Presleri bünyenize dâhil edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.