Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Şeffaf Ayak Alternatifleri

Şeffaf ayaklar ile ifade edilen, tablolar, fotoğraflar, çerçeve ya da ödüller için bir sergileme aracıdır. Bu ürün adeta bir vitrin görevi görerek, bu tür çeşitli sergilerin şık durmasını sağlamaktadır. Şeffaf ayak olarak adlandırdığımız ürünlerin, şeffaf bir plastik malzemeden üretilmiş olması, şık durmasında oldukça etkilidir. Şeffaf ayaklar, teşhir ayakları arasında en çok tercih edilen ve aynı zamanda en şık duruşa sahip olan alternatifler olduğu için de çokça göze çarpıyor ve özellikle toptan siparişi de akla getiriyor. Özellikle fotoğraf sektöründe faaliyet gösterenlerin, bu tür özel ürünler ile işine değer kattıklarını sık sık görebiliyoruz.

Şeffaf Ayak Özellikleri

Şeffaf ayak modelleri daha çok ölçüler noktasında çeşitlenir. Çünkü görünüm anlamında ve üretim malzemesi ile aynı özellikleri gösterirler. Ölçü konusunda ise sergilenecek ürünün boyutlarına uygun olarak bir çeşitlilik ortaya çıkarılmıştır. Şeffaf ayaklar 12 cm ve 9 cm yüksekliğine sahip alternatifler ile karşımıza çıkmaktadırlar. Bu tür ürünleri, sergilenecek olan tablo, fotoğraf ya da ödülün boyutlarına uygun olan inceleyebilir ve seçim yapabiliriz. Seçim sürecinin doğru bir şekilde ilerlemesi için sergilenecek ürünlerin de doğru tahlil edilmesi gerekir. Çoğu zaman toptan siparişin tercih edildiği bu tür özel alternatiflerde, dikkatli olmak gerekiyor. Tekil siparişin yanı sıra toptan sipariş de çokça tercih ediliyor. Sürecin her iki sipariş türünde de ne kadar kolay olduğunu hep birlikte şimdi görebiliriz.

Toptan Şeffaf Ayak Siparişi

Şeffaf ayaklar, tekil siparişte online alışveriş fırsatları ile sunulmaktaydı ve bu sayede sipariş vermek büyük bir kolaylık olarak değerlendirilmekteydi. Ancak bu tür farklı ve kullanışlı ürünlerde toptan sipariş vermek isteyenler için durum biraz daha farklı ve uğraştırıcıydı. Oysa bugün şeffaf ayak gibi değişik ürünleri de internet üzerinden toptan sipariş ile bünyemize dâhil edebiliyoruz. Toptan sipariş vermek ve şeffaf ayak alternatiflerine sahip olmak için bu sisteme bayi girişi ile dâhil olmanız yeterli. Daha sonra istediğiniz ürünleri seçip, gönderim adresi gibi bilgileri iletip, ödeme yaparak kolayca sipariş edebilirsiniz. Toptan sipariş süreci işte bu kadar basit ve hızlı bir şekilde mümkün olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.