Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

MDF Anahtarlıkta Sublimasyon Baskı

MDF anahtarlık modelleri, birer hediye olarak tercih edilebilen, gün içerisinde elden düşmeyeceği için özel tasarım ile birlikte sevdiklerimiz ile paylaşacağımız hediye alternatiflerindendir. Ancak bununla birlikte yine sürekli göz önünde olan eşyalar olduğundan çeşitli reklam çalışmalarının da bir parçası olabilirler. Bunun için şirketlerin, markaların hedefinde olup, toptan olarak sipariş edilebilirler. MDF anahtarlık üzerine özel bir teknik olan sublimasyon baskı ile istenilen tasarımlar nakledilebiliyor. Hem çeşitli grafik tasarım çalışmaları yapılarak bu ürünler üzerine baskılanabiliyor hem de istenilen fotoğraflar ya da logolar uygulanabiliyor. MDF anahtarlık bu yöntem ile özel bir ürün haline geliyor ve gerçekten de dikkat çekici bir seçenek olarak hem hediye amaçlı hem de reklam amaçlı tercih edilebiliyor.

MDF Anahtarlık Çeşitleri

MDF anahtarlık modellerinde geniş bir çeşitlilik söz konusu. Bu çeşitlilik içerisinde oldukça özel tasarımlara ulaşmak gayet mümkün… Örneğin, farklı şekillerde hayata geçirildiklerini görüyoruz. Kare, oval, kalp, çiçek ve hatta forma şekilli olarak anahtarlık tasarımları yapılabiliyor bu ürünler üzerine istenilen baskılar uygulanabiliyor. MDF anahtarlık seçeneklerinde böylesine geniş imkânlar sunuluyor. Tasarım aşamasında ise istediğiniz şekilde sonuç elde edebilirsiniz. Şöyle ki, hem logo ve benzeri baskılar yaptırabilirsiniz, hem fotoğraflar tercih edebilirsiniz. Bazen MDF anahtarlık modelleri bir etkinliğin hatırası da olabiliyor. Örneğin bebeğinin doğumunu kutlayanlar misafirlerine bir hatıra olarak fotoğraf baskılı anahtarlıklar dağıtabiliyorlar. Bu tür durumlar için de bu seçenekler cazip olacaktır.

Toptan MDF Anahtarlık Alışverişi

MDF anahtarlık çeşitleri bahsettiğimiz üzere geniş bir çerçevede değerlendirilebilir. Hem sublimasyon baskı ile farklı sonuçlar elde edilebilmektedir, hem de şekilsel olarak farklı tasarımlar ile karşılaşılabilmektedir. Bu alternatifler arasından seçim yaparken ise MDF anahtarlıkseçeneklerinin çok oluşu hem kolaylık sağlıyor hem de biraz kararsızlık yaratabiliyor. Birbirinden güzel tasarımlara imza atmak mümkün oluyor. Ayrıca MDF anahtarlık tasarımları ile reklam çalışmalarında bulunacak olanlar için de bu seçenekler büyük bir avantaj. Çünkü hem dikkat çekici hem kullanışlı hem de eşsiz birer anahtarlık ortaya çıkmakta, markaların da sürekli göz önünde olmasını sağlamaktadır. Nihai olarak bu tür ürünleri toptan olarak sipariş etmenin de online olarak mümkün olması işleri kolaylaştırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.