Paket
Satılır
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

MDF Çerçeve Üzerine Sublimasyon Baskı

MDF çerçeve, kullanışlı bir malzeme, kullanışlı bir tasarım demektir. Bu çerçevelerin istenilen görsel ile bir araya gelebilmesi ise sublimasyon baskı adının verildiği baskı yöntemi ile çok kolay. Bu uygulama, son derece özel bir görünümü ortaya çıkarıyor ve eğer istersek, kişiye özel tasarımlara imza atmamıza da fırsat veriyor. Nihayetinde ise MDF çerçeveler iyi birer hediye olarak dikkat çekiyor. Diğer taraftan bu tür ürünleri birer kişisel hediye olarak düşünmemek gerek. Aynı zamanda çeşitli cemiyetlerin birer anısı olarak da tercih edilebilir, şirket reklamlarında da promosyon ürün olarak kullanılabilir ve benzeri çeşitli etkinliklerin küçük hediyeleri olarak bir topluluğa sunulabilir. Bu yüzden siz de çeşitleri mevcut olan MDF çerçeveleri inceleyerek güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Sublimasyon Baskılı MDF Çerçeve Modelleri

MDF çerçeve modellerinde temel olarak şekilsel farklılıklar görülür. Osmanlı motifi şeklinde olan çerçevelerin şıklığı tartışmasızdır ama bunun yanı sıra köşeli, köşeleri oval olarak kare ve dikdörtgen gibi modeller de oldukça iyi görünmektedir. MDF çerçevelerin masa üstünde kullanımına izin veren ayakları da yanında olacağından, son derece kullanışlı bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Bu çerçevelerin kullanım alanları oldukça geniş olabilir ve tercih edeceğiniz amaca uygun olarak da baskı yaptırabilir yani istediğiniz görseli sublimasyon baskı yöntemi sayesinde ürün üzerine işletebilirsiniz. Bu kaliteli uygulama ile sizi yarı yolda bırakmayacak birer sürprize sahip olacaksınız.

Toptan MDF Çerçeve Siparişi

MDF çerçeve modelleri oldukça çeşitli, kaliteli ve iyi birer armağan alternatifidir. Ancak bu tür ürünleri sadece sevdiğiniz birine alacağınız bir hediye olarak düşünmeyin. Toptan siparişin mümkün olduğu bu noktada, her türlü özel günü misafirleriniz ile paylaşacağınız bu şık ürünler ile güzelleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize birer hatıra olarak MDF çerçeve dağıtabilir, onların her daim bu özel günü hatırlamasını sağlayabilirsiniz. MDF çerçeve modellerinden isteklerinize uygun olanı seçip, sipariş miktarı, baskı yapılacak görsel ve gönderim adresi gibi detayları netleştirip kolayca sipariş verebilirsiniz. Sadece internet bağlantınızın olması sipariş vermeniz için yeterli. Yerinizden bile kalkmadan sipariş verme imkânınıza sahipsiniz ve bu kolaylık ile toptan siparişin keyfini yaşayabilirsiniz. Hemen şimdi siz de sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.