Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskılı Magnetler

Magnetler evlerimizi güzelleştiren, yaşam alanlarımızı renklendiren, güzel anıları hatırlatabilen önemli gereçlerdir. Bu yüzden de özellikle çeşitli etkinliklerin anısı olarak misafirlere hediye edilebilecek önemli bir seçenek olacaktır. Magnet tasarımlarının özel olması ile birlikte, bu seçeneklerin en güzel hediyeler haline gelecekleri de aşikâr. Özellikle düğünler, mevlitler, doğum günü partileri gibi sebepler ile bu tür hediyeler tasarlanıp misafirlere sunulmaktadır. Bunula birlikte yeni doğan bebek hediyesi olarak da tercih edilebilir. Magnetler aynı zamanda iyi bir reklam aracıdır. Şirketlerin iletişim bilgilerinin, logonun ve adres gibi bilgilerin eklenmesi ile birlikte iyi bir hatırlatıcı olacaktır. Sürekli bu tür bilgilerin göz önünde olmasını sağlayacak bu seçim, vereceğiniz bilgiler ışığında size özel olarak tasarlanabilir.

SublimasyonMagnet Modelleri

Magnet modellerinin özel tasarım olduğunu ve pek çok farklı sebep ile hazırlanabildiğini söylemiştik. Ancak bu sayede elde edilen çeşitliliğin yanı sıra bir de farklı malzemelerin kullanılması ile ortaya çıkan çeşitlilik söz konusu. Taş magnet üzerine sublimasyon baskı yapılabildiği gibi, metal plakalar üzerine de baskı yapılabilir. MDF malzemeden üretilen magnet modellerinin yanı sıra bir de yapışkanlı modeller söz konusudur. Kısacası farklı malzemelerin kullanıldığı modeller ile karşılaşılabilir ve her biri üzerine son derece kaliteli bir şekilde sublimasyon baskı uygulanabilir. Göz alıcı renkler ve detaylar bu sayede hediyelerinizin üzerine yansıyabilir.

Toptan Magnet Siparişi

Magnet, özellikle çeşitli özel günlerin bir hatırlatıcısı olarak tercih edilir. Ancak bunun yanı sıra iyi de bir reklam ve pazarlama aracıdır. Bu sebeple de toptan sipariş vermek, bu tür durumlarda gerekli olacaktır. Toptan sipariş durumunda ortaya çıkan avantajlarınızın en önemlisi ise siparişin online olarak verilebilmesidir. Baskısı yapılacak olan görseli seçip iletmeniz ve uygulama yapılmasını istediğiniz baz modeli seçmeniz ile birlikte ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Bu noktada siparişinizi kesinleştirebilirsiniz. Nihayetinde ise toptan olarak sipariş ettiğiniz özel tasarımlı magnetlere sahip olacaksınız ve misafirlerinizi ya da müşterilerinizi bu özel ürünler ile buluşturabileceksiniz. İyi bir reklam olabileceği gibi bu seçiminiz güzel günlerinizin bir hatırası da olabilir. Eşsiz sublimasyon baskılı magnet modelleri karşınızda. Seçim sizin…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.