Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Teşhir Ayak Alternatifleri

Teşhir ayak, özel ürünlerin sergilenmesinde kullanılan bir aracıdır. Bu ürünler ile fotoğraflar, tablolar, biblo gibi çeşitli eserler ile ödüller sergilenebilir. Tabak ve benzeri özel çalışmaların sergilenmesinde de yine bu tür ayaklar kullanılmaktadır. Teşhir ayak seçenekleri ise büyük oranda ölçüye göre çeşitlenir. Çünkü sergileyeceğimiz ürünün büyüklüğüne uygun olarak ayak seçimi yapmamız gerekir. Teşhir ayak alternatifleri de bu yönde çeşitlenmektedir. Ürünlerin bunun dışında çeşitliliğe sahip olduğu nokta ise üretim malzemesidir. Büyük oranda şeffaf ürünler tercih edilmekte ve bu sayede şık bir duruş elde edilmektedir. Yani bu ürünlerde plastik malzemeler ilk akla gelenlerdir. Vitrin ürünlerinin sergilenmesi, sunulması noktasında karşımıza çıkan ürünlerin çeşitliliği hakkında detaylı bilgileri ise yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Teşhir Ayak Özellikleri

Teşhir ayak olarak adlandırılan ürünlerin çeşitliliğinde ilk olarak en çok tercih edilen üretim malzemesi olan şeffaf plastik akla gelir. Bunun yanında bir de ölçü çok önemlidir. Sergilenecek olan ürünün büyüklüğüne bağlı olarak teşhir ayak boyutu da değişecektir. Bu bağlamda yüksekliği 12 cm olan ve 9 cm olan alternatifler tasarlanmış ve sunulmuştur. Burada bulabileceğiniz bu ürünler, şık ve kullanışlı seçimler olacaktır. Sipariş verme sürecinin ise tahmininizden daha kolay olacağından emin olabilirsiniz. Teşhir ayak seçeneklerinin tekil siparişinden ziyade toptan siparişi de artık internet üzerinden mümkün olmakta. Yani toptan sipariş vermek için zamanınızdan çalmanıza gerek yok.

Toptan Teşhir Ayak Siparişi

Teşhir ayak olarak adlandırılan sergileme ürünlerinde çeşitlilik kullanışlılık ile doğru orantılı olarak sağlanmıştır. Siparişlerin ise yoğun olarak toptan bir şekilde verilmek istendiği bu tür ürünlerde, farklı bir çeşitlilik beklenemez. Toptan olarak bu tür ürünlere ihtiyaç duyulmasının pek çok farklı sebebi olabilir, ancak bununla birlikte sipariş vermek geçmişin şartlarına göre zor olabilir. Oysa bugün toptan sipariş vermek için sadece internet bağlantınızın olması yeterli. Toptan teşhir ayak siparişi verilmek istendiğinde, sisteme bayi girişi yaparak üye olmanız, ürün seçimi, önemli bilgilerin iletilmesi ve ödeme yapılması yeterli olacak. Yani sadece dakikalarınızı ayıracağınız bir sipariş süreci, size ve işinize önemli değerler kazandıracak. İşinize katkı sağlayacak bu hizmetten hemen şimdi faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.