Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Masa Saati Seçenekleri

Masa saati modelleri, hem bir dekor ürünü olmaları hem de sürekli göz önünde olan eşyalar olmaları sebebi ile çokça tercih edilir. Hem hediye olarak çok tercih edilir, hem de reklam çalışmalarının bir parçası olabilirler. Yani tekil siparişlerin yanı sıra toptan sipariş olarak da bu ürünler tercih edilebilir. Markaların reklam çalışmalarının parçası olabilecek olan ürünler, sublimasyon baskı uygulaması ile özelleşebilir. Yani markanın logosundan sloganına farklı özel detayları üzerinde taşıyabilir, özel tasarım eşyalar olarak kullanıma sunulabilirler. Bu yüzden de masa saati modelleri oldukça cazip alternatiflerdir. Masa saati üzerine yapılan baskı çalışmasının detayları ise bize modeller konusunda fikir veriyor.

Masa Saati Üzerine Sublimasyon Baskı

Masa saati, sublimasyon baskı tekniği için oldukça uygun bir zemin olacaktır. İster fotoğrafları baskı uygulaması ile ürünler üzerine nakledin, ister özel grafik çalışmaları tercih edin. İstenilen görselin, masa saati üzerine yerleştirilmesi mümkündür. Bu şekilde iyi de birer reklam çalışması gerçekleştirilebilir. Farklı bir uygulama olacaktır. Diğer taraftan düğün fotoğrafları ve benzeri özel hatıraları da yansıtabileceğinden, masa saati fotoğrafçılar ve benzeri işlerle uğraşanlar için cazip olabilir. İşinize değer katacak bu ürünleri toptan olarak sipariş edebileceğiniz için işiniz daha da kolaylaşıyor. Zahmetsiz bir şekilde istediğiniz sayıda sipariş verebilir, özel ürünler ile işinizi daha üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Toptan Masa Saati Siparişi

Masa saati modelleri pek çok farklı çeşit ile burada ellerinizin altında sizi bekliyor. İnternet üzerinden alışveriş yapmak her zaman kolay ve de keyiflidir. Bu kez ise internet üzerinden yapacağınız alışveriş toptan nitelikte olacak. Çok sayıda ürünü yerinizden dahi kıpırdamadan seçebilir, kolayca adresinize gelmek üzere sipariş edebilirsiniz. Ürün miktarını seçmeniz, adres gibi bilgileri iletmeniz ve ödeme yapmanız ile birlikte toptan siparişiniz hazırlanacak en kısa sürede masa saati çeşitleri adresinize gönderilecek. Ancak unutmamak gerek ki bu imkân sadece masa saati siparişlerini kapsamıyor, bunun yanı sıra binlerce farklı ürünü toptan sipariş edebilirsiniz. Her biri özelleştirmeye de müsait olan ürünleri hemen şimdi işinizin bir parçası olmak üzere satın alabilirsiniz. Yerinizden dahi kalkmadan böyle özel tasarımlara ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.