Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskılı Çerçeveler

Çerçeveler, güzel anıları hatırlatmak ile görevli dekor ürünleridir ve güzel birer hediye olarak tercih edilebilirler. Aynı zamanda çerçeve seçenekleri, çeşitli günlerin birer hatırası olabilir, sevdiklerimiz ile paylaşabileceğimiz bir seçenek olabilir. Doğum günlerinden, düğünlere çeşitli özel zamanların hatırlatıcısı ve bir anısı olarak misafirler ile de paylaşılabilir. Bu tür durumlarda ise toptan sipariş vermek gerekir ve hem özel tasarım, hem de toptan siparişin mümkün olduğu bir adres bulmak zor olabilir. Sublimasyon baskılı çerçeve modellerine en kolay şekilde ulaşmanın mümkün olduğu bu adreste, eşsiz seçimler yapabilir ve güzel bir anı ortaya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı ya da grafik tasarımı çeşitli ürünlerin kullanıldığı çerçeveler üzerine bastırmanız mümkündür.

Çerçeve Tasarımlarının Çeşitliliği

Çerçeve modelleri çeşitli tasarımlar ile karşımıza çıkar. Çeşitliliğin temelinde malzeme farklılıkları yatıyor. En çok tercih edilen MDF üzerine yapılan sublimasyon baskılı modeller olsa da bunların yanı sıra cam üzerine yapılan baskılar, metal plaka üzerine yapılan baskılar ve benzeri alternatiflerdir. Bunları istenilen görseller ile tamamlayabiliriz. Üstelik farklı geometrik şekiller de söz konusu ve istediğimizi tercih edebiliriz. Bazı modellerde çerçeve ayakları söz konusu iken bazı seçeneklerin kesme tahtası olarak da kullanılabiliyor olması gerçekten de göz alıcı bir imkân. Tüm bunlar, özel günlerinizde tercih edebileceklerinizin sınırlarını gösteriyor. Son olarak bu konuya dair belirtilmesi gereken sipariş vermenin kolaylığıdır.

Toptan Çerçeve Siparişi

Çerçevelerde toptan sipariş vermenin çeşitli sebepleri olabilir. Bunlar doğum günü, düğün ve benzeri özel bir cemiyet olabilir ve bunların yanı sıra çeşitli sebepler ile hatıra olması amacı ile sipariş edilebilir. Sipariş verme süreci burada çok kolay bir iş olacak. Çerçeve modellerinin tasarımsal çeşitliliği göz alıcı olmakla birlikte sipariş vermenin de kolay olması buradan toptan olarak çerçeve siparişi vermeye teşvik etmektedir. Toptan sipariş aşamasında istediğiniz modeli seçiyor, tasarımsal detayları seçiyor ve ödeme ile birlikte siparişinizi kesin hale getiriyorsunuz. Nihai olarak da siparişinizi sadece oturduğunuz yerden, hiç yorulmadan, yerinizden dahi kalkmadan verebiliyorsunuz. Bu süreci keyifli kılmak ve tadını çıkarmak ellerinizde… Siz de hemen şimdi seçim yaparak, sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.