Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Duvar Saati Tasarımları

Duvar saati tasarımlar, önemli birer eşyadır. Bunun sebebi ise sürekli göz önünde olmalarıdır. Gün içerisinde sürekli gözümüz saate takılır, buna bağlı olarak da en güzel anılar duvar saatlerinde gizli olabilir, en romantik mesajlar bu tür tasarımların bir parçası olabilir ve de duvar saati üzerinde çeşitli reklam çalışmaları yapılabilir. Duvar saati bu sebeple toptan sipariş edilebilecek, çeşitli sebepler ile tercih edilebilecek bir üründür. Ancak bu tür ürünlerde de önemli tasarımsal farklılıklar olabilir. Bu farklılıkları birebir buradaki modeller ile görebilirsiniz. Farklı çerçeve süslemelerinden, farklı geometrik şekillere kadar geniş bir çeşitlilik sunulmaktadır. Siz de amacınıza uygun olarak istediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Duvar Saati Üzerine Sublimasyon Baskı

Duvar saatinin göz önünde oluşu, onu önemli bir eşya haline getiriyor demiştik. Bu durumda yapılacak uygulama ise sublimasyon baskıdır. Bu tekniğin özelliği ise istediğimiz fotoğrafları ya da görsel çalışmayı duvar saati üzerine baskılıyor olmasıdır. Şöyle ki, ister düğün fotoğrafınızı ister şirket logosunu, ister aşk ilanınızı, isterseniz de reklam sloganını bu tür ürünler üzerine nakledebiliyorsunuz. Bu durumda da duvar saati seçenekleri, kişiye özel bir hal alıyor. İyi bir reklam aracı olacağı gibi, kişiler için de özel birer eşya olabilecektir. Bu tür kıymetli ürünlerin çeşitlendiği ve sunulduğu bu adreste sizi duvar saati seçeneklerinin yanı sıra çok daha fazlası bekliyor.

Toptan Duvar Saati

Duvar saati seçeneklerinin ne kadar çok olduğundan ve de sublimasyon baskı yönteminin sunduğu çeşitlilikten söz ettik. Bu uygulamanın kolay oluşu bir de sipariş vermenin kolaylığı ile bir araya geliyor. Sipariş vermek derken de aynı zamanda toptan sipariş vermenin dâhil olduğunu unutmamalısınız. Her hangi bir sebep ile toptan duvar saati siparişine ihtiyaç duyduğunuzda zamanınızı heba etmeden, oturduğunuz yerden, bu adres sayesinde sipariş verebilirsiniz. Toptan olarak bu tür saat modellerine ulaşmak, internet teknolojileri sayesinde işte bu kadar kolay… Ayıracağınız birkaç dakika işinize değer katabilir. Toptan siparişinizi vermek için acele etmeniz gerektiğini unutmayın. Hemen şimdi adres ve benzeri bilgileri ilettikten sonra, siz de siparişinizi verip yani ödeme yapıp, ürünlerinizi beklemeye başlayabilirsiniz…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.