Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskılı Taş Çerçeve

Taş çerçeveler, özel hediyelerdir. Şık görünümün yanında sublimasyon baskı uygulaması sayesinde değer kazanırlar. Kişiye özel ya da bir kuruma özel olarak tasarlanabilir, bireysel bir hediye olarak ya da toptan sipariş ile belli kalabalıklar için sipariş edilebilir. Bunun öncesinde Taş çerçeve modelleri ve bu ürünlerin sahip olduğu özelliklerden bahsedelim. Taş çerçeveler, şık, dayanıklı, farklı görünen ve de özelleştirilebilen ürünlerdir. Şekilsel farklılıkları ilk olarak göze çarpan detay olsa da görsel anlamdaki farklılıkları da unutmamak gerekir. Sublimasyon yönteminin ne kadar da güzel ve doğru bir teknik olduğunu bu ürünler üzerinde birebir görebilir ve de sipariş için bilmeniz gerekenleri de öğrenebilirsiniz. Bunun için hadi hep birlikte detayları inceleyelim.

Taş Çerçevede Sublimasyon Uygulamalar

Taş çerçeve modellerinde farklılığın öncelikli sebebi şekilsel olarak karşımıza çıkan tasarım farklılıklarıdır ve bunun sonrasında ise Taş çerçeveleri özelleştiren sublimasyon baskı önümüze gelir. Bu yöntem kaliteli ve gerçekten de eşsiz görünümlerin söz konusu olması ile anlamlı hale gelir. İstediğiniz fotoğrafı, logo ya da sloganı ya da benzeri bir görsel çalışmayı bu ürünler üzerine sublimasyon baskı yöntemi ile nakledebilirsiniz. Buna bağlı olarak taş çerçeve seçenekleri birer düğün hediyesi de olabilir, doğum armağanı da şirket hatırası ya da promosyonu da… Seçim sizin. Bu özel ürünleri istediğiniz sebepler ile paylaşabilirsiniz.

Toptan Taş Çerçeve Siparişi

Taş çerçevelerin siparişi de tasarım süreci kadar kolay ve eğlenceli. Bu süreçte en önemli işiniz ürünün tasarımına karar vermek olacaktır. Hem şeklini, hem de baskı yapılacak olan görseli seçmeniz, bunu belirtmenin ardından sipariş sayısını belirtmeniz ve de gönderim adresini iletmeniz gerekiyor. Ardından ise sadece birkaç dakikanızı harcayarak ödeme gerçekleştirebilir ve taş çerçeve siparişinizi verebilirsiniz. Toptan sipariş vermenin her zaman daha zor olduğu söylenir ve internet üzerinden böyle bir imkânın mümkün olmayacağı ifade edilir. Oysa durum çok farklı... Buradan oturduğunuz yerden hiç zahmete girmeden toptan olarak böylesine özel ve şık ürünlere ulaşabilirsiniz. Dakikalarınızı harcayarak eşsiz ürünlere kavuşabileceksiniz. Ödemeden, tasarıma ve teslimata her aşamada yanınızda olan bir ekip ile muhatap olacağınız için de içiniz rahat olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.