Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskılı Metal Anahtarlık Çeşitleri

Metal anahtarlıklar çeşitli tasarımları ile özel durumlarda hediye ya da promosyon amaçlı tercih edilen önerilerdir. Hem sevdiklerimize özelleştirilmiş bir hediye almak istediğimizde bu tür ürünleri tercih ediyoruz, hem de marka reklam çalışmaları için cazip bir alternatif olarak bu tip önerileri dikkate alıyoruz. Nihayetinde ise birbirinden farklı metal anahtarlıklar çokça tercih edilen bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Metal anahtarlık tasarımları ile bu kadar çok karşılaşmamızın bir sebebi de baskı teknikleri ile ürünlerin özel hale getirilebilmesidir. Bu baskı yöntemlerinden bahsetmeden önce şunu belirtmek gerek ki, belli şablonlar ve tasarımlar baz olarak kullanılmakta ve bunlar arasından seçim yapılmakta. Bu şekiller ise kare, dikdörtgen, yuvarlak, kalp ve oval gibi pek çok farklı seçenektir.

Metal Anahtarlıkta Sublimasyon Baskı

Metal anahtarlık seçeneklerinde karşımıza çıkan sublimasyon baskı, bu tür ürünleri bize özel hale getiren özel bir tekniktir. Baskılanmak istenen grafik çalışmayı ya da fotoğrafları en kaliteli şekli ile ürün üzerine nakletmesi, bu yöntemi cazip kılıyor. Ayrıca metal anahtarlık seçenekleri, bu baskı tekniği ile hem kişilere hediye edilmek üzere, fotoğraf ve benzeri detaylar ile tasarlanabiliyor, hem de reklam faaliyetleri amacı ile potansiyel müşteriler ile paylaşılmak üzere tercih edilebiliyor. Nihayetinde metal anahtarlık seçenekleri, sublimasyon baskı uygulaması için son derece cazip birer zemin oluşturur. Bazen sırf çeşitli kutlama ve benzeri etkinliklerin hatırası olarak misafirlere dağıtılmak üzere dahi tercih edilebilmektedir.

Toptan Metal Anahtarlık Siparişi

Metal anahtarlık seçiminizi yaptıysanız yani hangi modelden sipariş edecek ve tür bir baskı yapacaksanız, buna uygun olarak sayı belirleyip sipariş verebilirsiniz. Metal anahtarlık seçenekleri, toptan olarak sipariş edilebilir ve bu sayede geniş kitlelere ulaşacak ürünler ortaya çıkarmanızı sağlayabilir. Üstelik bu süreç çok da kolay olacak. Metal anahtarlık seçiminizi yaptıktan sonra adres gibi bilgileri belirtip, hızla ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Toptan olarak yapılacak bu tür siparişlerde en uygun fiyatları da burada yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan bu sipariş size eşsiz ürünler kazandıracak, sunduğunuz kitleye de memnuniyet verecek. Bu sebeple hem reklam çalışmaları için ve benzeri için tercih edilecek uygun bir seçenektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.