Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskı Yapılan Ödül Ürünleri

Ödül ürünleri çeşitli etkinliklerin, yarışmaların sonunda başarılı olanları tebrik etmek, gururlandırmak amacı ile tercih edilir. Ayrıca çeşitli takdir gören davranışlar sebebi ile de ödül ürünleri özellikle de plaketler tercih edilebilir. Bazen anne babalarımızın doğum günlerinde dahi bu tür ürünleri tercih edebiliyoruz ama asıl ödül ürünlerine ihtiyaç duyduğumuz anlar çeşitli müsabakalar ve benzeri sebebi ile yapılacak ödüllendirme zamanlarıdır. Okullarda yapılan yarışmalar, futbol turnuvaları ve benzeri durumlar, bu tür ödülleri gerekli kılıyor. Hem öğrencilerin teşviki için de gerekli olabiliyor. Diğer taraftan bu tür özel seçenekler firmaların yapacağı ödüllendirmeler için de gerekli olabilmektedir. Çalışanların motivasyonu için son derece önemli bir unsurdan söz ediyoruz.

Ödül Ürünlerinde Sublimasyon Tekniği

Ödül ürünleri kapsamında değerlendirilen plaketler, çeşitli özel detaylar ile kişiye ya da kuruma özel tasarlanabiliyor. Bunu sağlayan sublimasyon baskı yöntemi, oldukça göz alıcı tasarımları ortaya çıkarmaktadır. Ödül ürünlerinin çeşitliliği ise baskı tekniklerinden önce çeşitli şekilsel farklılıklar ile karşımıza çıkmaktadır. Farklı ölçülerde kutulu plaket seçenekleri, ahşap kutulu tasarımlar, kristal plaket ve kutusu ile mini ahşap plaket modelleri ön plana çıkan seçeneklerdir. Çerçeve şeklinde kullanılabilen ahşap tasarımları da unutmamak gerekir. Ayrıca ödül ürünleri sadece plaketler ile sınırlı değil. Aynı zamanda çeşitli spor dallarına uygun olarak tasarlanan kupalar, farklı renk ve ölçülerdeki madalyalar ve büyük kupa setleri farklı amaçlar ile tercih edilebilir.

Toptan Ödül Ürünleri Siparişi

Ödül ürünleri ile aklımıza gelecek farklı seçenekleri sıraladık. Bu tür ürünlerin toptan siparişi için ise doğru adrestesiniz. Kişiye, okula ya da firmaya özel olarak tasarlanabilen ödül ürünleri, kolayca sipariş edilebiliyor. Toptan siparişten söz etsek de bu işlem internet dünyasının sunduğu kolaylık ile sadece dakikalarınızı alacaktır. Burada ayıracağınız dakikalar son derece kaliteli ödülleri elde edip sahiplerine ulaştırmanızı sağlayacak. Pek çok farklı alanda başarıları desteklemek amacı ile bu tür ürünlerin sipariş edilmesi son derece yerinde bir hareket olacaktır. Sublimasyon yöntemi ile istenilen isim, logo ve benzerinin basılıyor olması ise daha kaliteli bir görünümün elde edilmesini sağlıyor. Yani göz alıcı ödüller ile başarıları destekleme imkânına sahipsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.