Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.

Saat Seçenekleri

Saatler, gün içerisinde sık sık bakıyor olmamız sebebi ile iyi birer hediye alternatifidir. Aynı zamanda yine aynı sebeple yani sık sık göz atıyor olmamız sebebi ile iyi de birer reklam aracıdır. Buna bağlı olarak da saat tasarımlarının özelleştirilmesi gündeme gelir. Hem şirketler ya da markaların reklam çalışmalarını bu tür ürünler üzerinden yaptığını yani bu tür ürünler üzerine logo, slogan ve benzeri baskılar yaptıklarını görürüz, hem de düğün, doğum ve benzeri sebepler ile misafirlere dağıtılacak olan hediyelerin böyle özel tasarımlar olduğunu görürüz. Yapılacak olan baskı ise sublimasyon adı verilen bir teknik ile gerçekleştirilir ki, daha kaliteli sonuçlar elde edilebilsin. Burada gördüğünüz saat modelleri tam da bu şekilde hazırlanmaktadır.

Sublimasyon Baskılı Saat Modelleri

Farklı çerçeve modellerine sahip saat modelleri, hem duvar tipi, hem masa üstü, hem de magnet olarak tasarlanmakta ve kullanışlı saat alternatifleri ortaya çıkarılmaktadır. Burada göreceğiniz modellerde de farklı geometrik şekillerden, farklı süslemelere kadar pek çok seçenek söz konusudur ama işin en can alıcı noktası, tasarımların kişiye özel hale geldiği yerdir. Yani sublimasyon tekniği ile bu ürünlerin istenilen görseller ile süslenmesi, eşsiz sonuçları ortaya çıkarır. Kaliteli ve kullanışlı ürünler ortaya çıkaran teknik, pek çok farklı yüzey üzerine görsel baskısı yapımını kapsıyor. Bu tür özel ürünlerde de kullanılabilen teknik, istenilen fotoğraflar ya da çeşitli görsellerisaate baktıkça göreceğimiz mesafeye getiriyor.

Toptan Saat Siparişi

Saat modellerinin çeşitliliği ve de yapılacak baskı uygulaması hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra, amacımız her ne olursa olsun sipariş süreci ile ilgili sorular aklımıza geliyor. Bu tür kıymetli saat modellerinin özellikle toptan olarak sipariş edilmesi zor gibi görünebilir. Geçmişte bu tür işlemler zahmetli olmuş olsa da, bugün internet üzerinden alışveriş yapılabiliyor olması işleri değiştiriyor. Online bir şekilde toptan saat siparişi verebilir, beraberinde daha pek çok farklı ürünü istediğiniz sayıda sipariş edebilirsiniz. Bu süreç sizin için dakikalarınıza mal olacak o kadar. Yani oldukça hızlı bir şekilde oturduğunuz yerden toptan alışveriş yapabileceksiniz. Sizce de harika bir fırsat olmaz mı bu?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.