%10 indirimli
Paket
Satılır
%10 indirimli
Paket
Satılır
%10 indirimli
2.338,98 TL
1.754,24 TL + KDV
Paket
Satılır
%10 indirimli
3.254,24 TL
2.440,68 TL + KDV
Paket
Satılır
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Düz Pres Hakkında

Düz pres, baskı makinalarının en özellikli olanlarıdır. Özellikle sublimasyon baskı denilince akla gelen bu cihazlar, adeta birer teknoloji harikası. Kişiye özel tasarımlar yapmanın en kolay ve en eğlenceli yolu olan bu seçeneklerin birbirinden farklı alternatifleri var. Düz pres adı ile anılan bu cihazlar, T-shirt ve benzeri düz yüzeyler üzerine baskı yapabilirler ve harika sonuçlara imza atabilirler. Siz de bu tür özellikli ürünleri bünyenize dâhil etmek ve müşterileriniz ile paylaşmak isterseniz, sublimasyon baskı cihazlarını tercih etmelisiniz. Sipariş konusuna gelmeden önce ise ilk olarak düz pres ve benzeri cihazlardan ve bu cihazların özelliklerinden söz edelim. Böylece sizin için seçim sürecini biraz daha kolaylaştırabiliriz.

Düz Pres Seçenekleri

Düz pres adı ile anılan cihazlar, T-shirt, bez çanta ve benzeri düz yüzeyler üzerine özel baskı uygulayan makinelerdir. Bu makinelerin sublimasyon baskı yapması, istenilen özelliklerde ürünlerin, kolayca hayata geçirilebilmesi demektir. Bu baskı tekniğinin en önemli özelliği, kalitesidir. Göz alıcı renkleri, detayları baskı sonuçlarını mükemmel kılar. Düz pres alternatifleri genel olarak klasik bir sistem ile çalışır ancak bu ürünler arasında 3D vakumlu presi de sayabiliriz. Nihayetinde ise sublimasyondüz pres olarak adlandırılan tüm bu alternatifler sizi de memnun edecektir müşterilerinizi de. Birbirinden farklı ürünlere imza atmanız bu şekilde mümkün olabiliyor.

Düz Pres Siparişi

Düz pres çeşitleri oldukça geniştir. Bu alternatifler arasından seçim yapmak ise burada gerçekten de kolay. Çünkü bu alandaki en iyi alternatifler ellerinizin altında. Diğer taraftan seçiminizi siparişe dönüştürmek de oldukça basit. Düz pres seçeneklerini inceledikten sonra, bayi kimliğiniz ile sisteme giriş yapıp, sipariş aşamasına geçebilirsiniz. Hızla ödemenizi yapıp, siparişinizi beklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek gerek, bu adres üzerinden binlerce farklı ürüne toptan olarak ulaşabilirsiniz. Pres gibi çeşitli profesyonel cihazlara da yine burada online alışveriş imkanı ile ulaşmanız mümkündür. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin kolaylığı ve rahatlığı aşikârdır. Hele de böylesine özel ürünlerin internet üzerinden sipariş edilebilmesi, işiniz için büyük bir katkı olacaktır. Siz de işinize daha büyük katkılar için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.