Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Cam Çerçeve Üzerine Sublimasyon

Cam çerçeveler, şıklığı, zarif duruşu ile çeşitli mekânlara tercih edilir ve dikkat çekicidir. İyi bir dekor ürünü olmanın yanı sıra iyi de bir hediye seçeneğidir bu şık ürünler. Sevdiğimiz insanlara, onlar ile birlikte olan güzel fotoğraflarımızın yer aldığı cam çerçeveleri hediye edebiliriz. Bunun yanı sıra düğünler ve doğum günleri gibi özel günlerde misafirlerimizi hatıra olacak, belki tarih gibi detayların da yer aldığı hediyeler ile buluşturabiliriz. Diğer taraftan grafik çalışmalar ile ortaya çıkarılan logolar, sloganlar, reklamlar ve benzeri görseller de cam çerçevede yer alarak, çeşitli kişilere ulaştırılabilir, müşterilere sunulan bir hediye olabilir. Bu tür tasarımlara ulaşmanın ne kadar kolay olduğu ve tasarımsal çeşitliliğin ne kadar geniş olduğunu şimdi hep birlikte görelim.

Cam Çerçeve Modelleri

Cam çerçeveler, genel itibariyle şık ve sade bir duruş ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra çeşitli tasarımlar da mevcut. Standart bir modelden bahsetmek mümkün değil. Dikdörtgen, köşeli ya da oval şekillerde sunulan modeller bir de çerçeve ayağı ile tamamlanır. Bazı modellerde ise çift katman söz konusudur ve daha farklı bir ayak sistemi gözlenir. Modelleri inceleyerek siz de kendi isteğinize göre seçim yapabilir, şık cam çerçeveleri değer verdiğiniz insanlar ile buluşturabilirsiniz. Cam çerçeve modellerini çeşitlendiren önemli bir unsur ise ürünler içerisinde yer alan görsellerdir. Bu görsellerin seçimi tamamen sizin kontrolünüz altında.

Toptan Cam Çerçeve Siparişi

Cam çerçeveleri cazip kılan özellikler, hem bu ürünlerin şık ve zarif duruşudur, hem her ortama, her kişiye uygun oluşudur, hem de istenilen özelliklere sahip olabilmesi, yani sublimasyon baskı ile özelleşebilmesidir. Bu sebeple de toptan sipariş verme isteği ortaya çıkabilir. Cam çerçeveleri toptan olarak sipariş etmek isteyenlerin geçerli pek çok farklı sebebi olabilir ve bu durumda sipariş vermenin de aslında ne kadar kolay olduğunu keşfetmek de mümkündür. Bu adres üzerinden rahatlıkla toptan sipariş verebileceğinizi biliyor musunuz? Ayırmanız gereken sadece 1 – 2 dakika olacak. Ürün seçimini yapıp, tasarımsal detayları belirleyip, ödeme ile birlikte siparişinizin geçerli hale gelmesini sağlayabilir ya da oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.