Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Toptan Sublimasyon Cep Aynası

Cep aynası, günümüzde özellikle bayanlar için bir olmazsa olmaz. Her kadının çantasında cep aynası bulunur ve bu sebeple de bu tür ürünler kıymetli hediyelerdir. Eğer bir sebeple müşterilerinize ya da çalışanlarınıza hediye dağıtmak istiyor, misafirlerinize doğum günü partisi gibi bir sebebe bağlı olarak hediyeler vermek istiyorsanız cep aynası da güzel bir hediye olabilecektir. Üstelik aklınıza gelen önerilerin de fazlasına burada ulaşabilirsiniz. Kalp şeklinde olanında oval olanına ve köşeli olana kadar farklı alternatifler mevcut ve bu ayna modellerini özel hale getiren en önemli unsur sublimasyon baskı ile hayata geçirilmesidir. Kaliteli ve göz alıcı bir şekilde yapılan baskı ile fotoğraf ve benzeri görseller aynalar üzerinde hayata geçirilebilir.

Sublimasyon Cep Aynası Modelleri

Cep aynası tercih edecek olanlar için toptan alışveriş fırsatının yer aldığı bu adreste, sublimasyon baskı yönteminin en güzel örnekleri bir arada yer alıyor. Her türlü görsel çalışmasının en başarılı şekilde baskı uygulama ile cep aynası üzerine aktarıldığı seçenekler, pek çok farklı sebep ile tercih edilebilir. Genellikle şirketlerin toplu hediye ihtiyaçları, promosyon ürünü arayışları ve doğum günü, düğün ve benzeri özel günlerin birer hatırası olarak hediye arayışı olanların tercihi olan bu seçenek, herkes için iyi bir seçim olacaktır. Kullanışlılığının yanı sıra görünümü ile de kişileri etkileyeceği unutulmamalıdır.

Sublimasyon Cep Aynası Siparişi

Cep aynası sipariş etmek isteyenler, çeşitli sebeplere sahip olabilir ve buna bağlı olarak da çeşitli tasarımlar söz konusu olabilir. Hem resmi ve şirket logoları gibi tasarımların yer aldığı seçenekler tasarlanabilir, hem de düğün ya da doğum günü duygu dolu günlerin birer hatırası olacak özel tasarımlar yapılabilir. Her durumda sonuçlar mükemmel olacak ve cep aynası herkese mutluluk verecektir. Toptan olarak cep aynası sipariş edecek olanlar için cazip bir seçenek olacak bu adres, kolayca sipariş vermeyi sağlıyor. Toptan ve özel tasarım ürünler olmasına karşın sipariş vermenin online bir şekilde mümkün olması, işinizi kolaylaştıracak, size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Kolayca bu tür anlamlı hediyelik ürünleri sipariş edebilirsiniz. Özel görsel çalışmaları sizin de çok hoşunuza gidecek…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.