Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Yaka İsimlik

Yaka isimlik seçenekleri, özellikle çalışanlar için bir gerekliliktir. İdari kadrodan satış temsilciliği gibi çeşitli görevlere kadar pek çok kişi için isim belirten yaka kartları önem taşır. Ancak bu seçenekler bir karttan öte şık tasarımlar ve farklı malzemeler ile karşımıza çıkan yaka isimlik modelleridir. Metal malzeme kullanılarak tasarlanan alternatiflerden, MDF kullanılarak hazırlanan seçeneklere kadar farklı alternatifler sunulmaktadır. Bu tür yaka isimlik modellerinde önemli bir noktada söz konusu şirketin ya da markanın logosudur. Logo tasarımına uygun olarak, logonun da kullanıldığı yaka isimlik tasarımları yapılabilir. Logo ya da şirket ismi mutlaka bu isimlik üzerinde yer alacaktır. Beraberinde ise kişinin ismi, görevi ya da unvanı belirtilecektir.

Yaka İsimlik Modellerinde Sublimasyon Baskı

Yaka isimlik modellerinde gerçekleştirilen sublimasyon baskı, son derece kaliteli sonuçlar vermektedir ve de özel bir tasarım süreci söz konusu olmaktadır. Baskı öncesinde uygulanacak olan görsel ya da isimler mevcut olmalıdır. Buna uygun olarak şirket ya da marka ismi, logosu gibi özel bir çalışma tercih edilecek, beraberinde de kullanacak olan kişinin ismi, unvanı bu ürün üzerine basılacaktır. Yaka isimlik tasarımlarını özel hale getiren bu baskı yönteminin yanı sıra belli baz modellerin mevcut olduğunu unutmamalısınız. Çünkü şirket imajına uygun olarak metal, MDF gibi farklı malzemelerden üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Tabi bir de yaka isimlik tasarımını belirlerken logonuzun şekli gibi detaylar da önem taşır.

Toptan Yaka İsimlik Siparişi Nasıl Verilir?

Yaka isimlik modellerine karar verdiyseniz, detayları görüşmek için iletişime geçebilir ya da doğrudan siparişinizi verebilirsiniz. Farklı ölçülere, farklı renklere, farklı şekillere ve malzemelere sahip olan yaka isimlik şekilleri, burada toptan olarak sipariş edilebiliyor. Üstelikonline olarak bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca isimlikler için gerekli olan isimlik iğnesi ya da isimlik mıknatısı gibi ürünler de burada elinizin altında. Toptan olarak bu tür ürünlerin buradan sipariş edilebiliyor olması sizin için büyük bir kolaylık olacaktır. Zamanınızı boşa harcamayacak, yerinizden dahi kalkmadan çalışanlarınız için yaka isimlik sipariş edebileceksiniz. Hem şık ve farklı alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz, hem de logonuz ile birlikte özel bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.