Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

T-shirt Üzerine Sublimasyon Baskı

T-shirt ve benzeri tekstil ürünleri, çeşitli durumlarda tercih edilebilen en kullanışlı ürünlerdir. Çeşitli durumlar ile ifade edilenler ise hem doğum günü ve benzeri sebepler ile hediye edilebilecek olmasıdır, hem de aynı zamanda markaların reklam çalışmalarının bir parçası olabilecek olmasıdır. Bir grup çocuk için hazırlanabilecek özel tasarımlı T-shirt seçeneklerinin yanı sıra bir de yetişkinler için çeşitli markalar, logolar ya da sloganlar ile tasarlanan modeller de söz konusudur. Yani T-shirt modelleri, bu tür pek çok farklı sebep ile özel olarak tasarlanabilir, sublimasyon baskı ile eşsiz bir görümüne kavuşabilir ve hem kişileri hem de markaları memnun edebilir. Bu noktada ürün kalitesi, sipariş süreci ve de baskı yöntemleri en dikkat edilmesi gereken noktalardır.

Sublimasyon Baskılı T-shirt Modelleri

T-shirt modellerinde yapılan sublimasyon baskılar, ürünlerin istenilen şıklığa kavuşması demektir. Kişilere özel bireysel baskı çalışmaları yapılabilir, bir markaya özel bir görsel çalışma yapılarak ürünler üzerine nakledilebilir ve istenilen logolar ya da sloganlar, istenilen beden ve modellerdeki T-shirtler üzerine işlenebilir. Tüm bu uygulamaları kaliteli, göz alıcı ve şık olmasını sağlayan yöntem ise sublimasyon adının verildiği baskılama uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde baskı yapılan görseller, tüm netliği, renk canlılığı ve güzelliği ile uygulanır. T-shirtlerin kalitesine kalite katan uygulama, sizi utandırmayacak sonuçlara imza atılmasını sağlamaktadır.

Toptan T-shirt Siparişi

T-shirtler, çeşitli sebeple ile çok sayıda sipariş edilebilir. Bir grup öğrenci, bir grup çalışan ya da reklam çalışmalarının parçası olarak tercih edilen çok sayıda T-shirt özel olarak hazırlanabilir ve toptan olarak sipariş edilebilir. Bu ürünlerin seçilmesi, tasarlanması ve sipariş süreci, geçmişte zaman alan, günlerimizi dahi alabilecek bir konuydu belki. Ancak bugün internet üzerinden yapılan alışverişler, toptan alışverişleri de kapsıyor. Yani T-shirt gibi ürünleri de toptan olarak sipariş etmek için interneti kullanabiliyorsunuz. Bunun için doğru adrestesiniz. Üstelik çok da basit bir sistem söz konusu… İstediğiniz tasarıma sahip, kaliteli ve istediğiniz bedenlerde ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Ürün detaylarını belirtin, teslimat adresini iletin, ödemeyi yapın ve siparişinizin teslim edilmesini beklemeye başlayın. Bu kadar kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.