Paket
Satılır
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Metal Levha Üzerine Sublimasyon Baskı

Metal levhalar, pek çok farklı sebeple kullanılabiliyor ve bu sebeple de kullanışlı birer malzeme olarak anılıyor. Farklı renk alternatifleri ile birlikte sunulan ürünler amaca uygun olarak sipariş edilip kullanılabiliyor. Metal levhalar özellikle üzerinde durulması gereken bir konudur ve kullanım alanlarının geniş olması sebebi ile ilgi gören bir ürün grubudur. Sublimasyon baskının da uygulanabildiği metal levhalar, plaketler üzerinde kullanılabiliyor. Ödül kupaları, madalyaların iç kısımları, metal tabaklar içerisinde, yaka isimliklerinde, cep telefonu kapaklarında ve bardak altlığı gibi çeşitli ürünlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çeşitli şekillerde işlenebilen ürün, özellikle sublimasyon baskı ile mükemmel sonuç veriyor.

Sublimasyon Baskılı Metal Levhalar

Metal levhalar, sublimasyon baskı ile özel ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürünler üzerine sublimasyon baskı yapmadan önce, üzerlerindeki çizilmeye karşı koruyucu katmanın çıkarılması gerekiyor. Bunun ardından uygulama yapılabilir. Metal levhaların baskı ile muhteşem sonuçlar verdiği ortak bir kanı sonucu ortaya çıkıyor. Üstelik renk çeşitliliği de söz konusu. Sublimasyon baskı yapmanın mümkün olduğu metal levhalar, gümüş, altın, mat, parlak, aynalı, bronz ve beyaz gibi pek çok farklı seçenek olarak sunuluyor. Yani kullanım amacına ve zevke uygun olarak böyle bir çeşitlilik içerisinde seçim yapılabilmektedir. Seçimin ardından sipariş vermek de çok kolay olacak. Yani bu tür özel ürünleri satın almak artık hiç dert değil. Gerçekten de zahmetsiz bir şekilde bu tür ürünleri satın alabilirsiniz.

Toptan Metal Levha Siparişi

Metal levhaları satın almak internet teknolojileri sayesinde son derece kolay bir iş haline geldi. Üstelik sadece tekil siparişlerden söz etmiyoruz. Toptan sipariş vermek de bu sayede büyük bir kolaylık. Seçtiğiniz ürünü rahatlıkla buradan toptan olarak sipariş edebiliyorsunuz. Pek çok farklı renk alternatifi ile sunulan ve sublimasyon baskı ile mükemmel sonuçlar veren metal levhaları, hemen şimdi kolayca sipariş edebilirsiniz. Metal levha olarak sunulan ürünler arasından seçiminizi yapıp, adres ve benzeri gerekli bilgileri belirtip, ödeme ile birlikte siparişinizi kesinleştireceksiniz. Yani zahmetsizce, yerinizden dahi kıpırdamadan toptan siparişinizi verebileceksiniz. Toptan sipariş vermek işte bu kadar büyük bir kolaylık artık… Teknolojinin hizmetlerinden faydalanın ve siz de işinizi güzelleştirecek bu imkânlar ile tanışın…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.