Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Masa Bayrağı Seçenekleri

Masa bayrağı, resmi kurumlar, şirketler başta olmak üzere pek çok farklı alanda, mekanda gerekli olabilir. Bazen ise kişiler çalışma masalarını güzelleştirmek üzere masa bayrağı kullanabilir. Tük bayrağı başta olmak üzere, şirket bayrakları, logoları, renkleri bu noktada tercih edilebiliyor. Masa bayrağı seçiminde ise belki de aklınıza dahi gelmeyecek kadar farklı seçenekler söz konusu. Tekli, ikili ve üçlü olmak üzere farklı bayrak mekanizmaları sunulmaktadır. Bu mekanizmaları, kullanacağınız bayrak sayısına göre tercih edebilirsiniz. Her biri kaliteli, sağlam ve şık olan ürünler, tercih edilen bayraklara göre kolayca sipariş edilebilir. Türk bayrağının yanı sıra farklı bayraklar, logo ve renkler tercih edilebilir.

Sublimasyon Baskılı Masa Bayrağı

Masa bayrağı, belli noktalarda ve çalışma alanlarında olmazsa olmazdır. Buna bağlı olarak da masa bayrağı mekanizmaları arasından seçim yapılır, bayrak baskıları yapılır ve sipariş verilir. Bu baskı uygulaması ise şirkete özel tasarımların hayata geçirilmesinde çok etkilidir. Kaliteli baskılar, muhteşem görünümler ortaya çıkarak uygulama, şirket logosu gibi çalışmaları bayrağa dönüştürebilir, prestijli sonuçlar ortaya çıkarabilir. Masa bayrağı tasarımlarını siz de bu şekilde yaptırabileceğinizden özel bir imkâna sahip oluyorsunuz. Bu imkân ile yani sublimasyon baskı tekniği ile masa üstünü şıklaştıracak, prestijli görünümler sunacak sonuçlar ortaya çıkarılabilir. Ayrıca bu tür ürünlere sahip olmak gerçekten çok kolay… Toptan sipariş imkânı da mevcuttur üstelik.

Toptan Masa Bayrağı Siparişi

Masa bayrağı seçenekleri, tekli, ikili ve üçlü bayrak mekanizmaları ile sunulmaktadır. Her biri rahatlıkla tercih edilebilir ve Türk bayrağının yanı sıra şirket bayrakları da sergilenebilir. Masa bayrağı seçimlerinizi yapıp, bu tür özel mekanizmaları toptan sipariş edebilirsiniz. Toptan sipariş işleminin internet üzerinden mümkün olmayacağını düşünüyorsanız ise yanılıyorsunuz. Masa bayrağının yanı sıra pek çok farklı ve özel ürün artık internet üzerinden toptan sipariş edilebiliyor, yani toptan alışveriş imkânı parmaklarımızın ucuna kadar geliyor. Sadece dakikalarınızı ayıracak ve sistem üzerinden toptan alışveriş yapabileceksiniz. Bunun için bayi girişi yapacak ve sisteme dâhil olacaksınız. Ardından ise istediğiniz ürünleri seçip, gerekli adres ve benzeri bilgileri belirtip, ödeme ile birlikte toptan sipariş verebileceksiniz. Bu kadar kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.