Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskı ile Fayans

Fayans nasıl göz alıcı bir görünüme kavuşturulur ve özel bir hal alır? Belki de aklınıza dahi gelmeyecek bir yöntem karşımıza çıkıyor bu noktada. Sublimasyon baskı uygulaması ile birlikte fayans üzerine hem fotoğraflar hem de özel görsel çalışmalar nakledilebiliyor. Nihayetinde de ise gerçekten de şaşırtan güzellikte sonuçlar ortaya çıkıyor. Bir Puzzle gibi güzel bir fotoğrafı oluşturan çok sayıda parça tasarlanabileceği gibi, bir destek ayak ile evimizi ya da ofisimizi güzelleştirecek dekor ürünleri de ortaya çıkarılabiliyor. Bu durumda ise fayanstan beklenmeyecek güzellikle sonuçlar elde ediliyor. Farklı ölçülerin tercih edilebildiği tasarım alternatifleri, sizin için de ilgi çekici olabilir ve bu noktada bilmelisiniz ki kolayca sipariş verme imkânına sahipsiniz.

Toptan Sublimasyon Baskılı Fayans

Fayans tasarımları, belli alternatifler ile karşımıza çıkıyor ve sunulan örnekler arasından isteğimize uygun olanı seçip özelleştirme imkânına sahip olabiliyoruz. Fayans alternatiflerinin ölçüleri de belirtilmiş durumdadır ve buna uygun seçim yapılabilmektedir. Ayrıca Puzzle şeklinde tasarlanan ve pek çok parçadan oluşan seçeneğin göz alıcı bir dekor ürünü olacağı da unutulmamalıdır. Bu tür alternatifler şirket logosu gibi özel görseller ile de süslenebildiğinden güzel bir hediye olacaktır. Bu tür durumlarda toptan olarak siparişin mümkün olduğu bu adreste fayans seçeneklerini sipariş edebilirsiniz. Toptan siparişin rahatlıkla verilebildiği, keyifli alışverişin doğru adresindesiniz.

Toptan Sublimasyon Fayans Siparişi

Fayans tasarımlarında beklenmedik güzellikte alternatifler sizi bekliyor. Bu seçeneklerin detaylarından bahsetmiştik. Şimdi ise toptan alışveriş yapmak isteyen ve Fayans modellerini toptan sipariş ile elde etmek isteyenlere yönelik bilgilendirmelerde bulunalım. Bu süreç oldukça pratik olacak ve sizin için zaman tasarrufu sağlayıcı nitelikte olacaktır. Özellikle şirketlerin tercihi olan ürünleri toptan olarak sipariş ederken, miktarı belirtmeniz gerek ve beraberinde basılacak görseli göndermeniz gerek. Ardından ise Fayans seçiminizi sipariş etmeniz sadece dakikalarınızı alacak. Toptan olarak bu tür ürünlerin sipariş edilmesi, hem şirketlerin yıl dönümü gibi zamanlarda, hem de çeşitli sebepler ile bir topluluğa hediye verileceği durumlarda söz konusu olacaktır. Bu tür durumların en cazip seçimi ise böylesine eşsiz tasarımlar olacaktır. Seçiminizin özel tasarım olması gözde kaçmamalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.