Paket
Satılır
Paket
Satılır
Paket
Satılır
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Baskılı Madalyon

Madalyon demek, başarı demektir. Çeşitli yarışmalar, müsabakalar, turnuvalar sonucunda madalyalar ile katılımcılar ödüllendirilir. Bazen özel günlerde sevdiklerimizi şımartacak hediyeler olarak tercih etsek de çoğu zaman toptan olarak sipariş edilen ve yarışma sonucunda hak edenler ile buluşturulan ödüllerden söz ediyoruz. Bu ürünleri özelleştiren sublimasyon baskı ise daha değerli ürünleri ortaya çıkarıyor. Baskı tekniğinin kalitesi, ürünlerin tasarım çeşitliliği bu süreci daha da kolaylaştırıyor ve de aynı zamanda bir keyif haline getiriyor. Madalyon seçeneklerinin ne tür detaylara sahip olduğunu ve çeşitli modellerde sunulduğunu burada görebilir, çeşitleri inceleyebilirsiniz.

Madalyon Tasarımları

Madalyon denilince akla gelenler standarttır. Ancak burada sizi bekleyen modeller, şık detaylara sahip olmaları ile farklılaşır ve göz alıcı birer ödül olarak sunulur. Madalyon çeşitlerini burada görebilir ve inceleyebilirsiniz. Sizin ise söz konusu olan yarışma ve benzeri durumlarda ihtiyaç duyacağınız modeli burada bulmanız mümkün. Alternatiflerin temel tasarımsal farklılıklarının yanı sıra sublimasyon baskı ile de farklılıklar ortaya çıkar ve madalyonlar sahiplerine uygun olarak tasarlanabilir. Bu baskı uygulaması hem bu ödülün verilme sebebini, hem tarihini hem de kişilerin isimlerini ürünlerin üzerine yansıtabilir. Sipariş vermek de ayrıca kolay olduğu için dert edilmemesi gereken bir konu. Sanıldığı gibi bu tür şık ve özel ürünler için çokça vakit harcamak gerekmiyor. Aksine sadece dakikalarınız bile bunun için yeterli.

Toptan Madalyon Siparişi

Madalyon tasarımları bu noktada sizin için farklı farklı seçenekler olarak sunuluyor. Her biri hem sublimasyon baskı ile özel hale geliyor, hem de sipariş vermesi kolay birer ödül olarak herkesin dikkatini çekiyor. Hem çeşitli sportif müsabakalar, hem çeşitli yarışmalar, hem de benzeri etkinlikler için bahsettiğimiz Madalyon seçeneklerini siz de sipariş edebilirsiniz. Sipariş aşamasında, istediğiniz baz modeli seçip, yapılacak baskının detaylarını iletmeniz ve bunun ardından ise gönderim yapılacak adresi verip, ödemenizi gerçekleştirmeniz yeterli. İnternet üzerinden toptan alışveriş yapmanın mümkün olduğu ve adeta bir fırsata dönüştüğü bu adreste işiniz çok kolay. Sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Sipariş vermenin hem kolay, hem de avantajları yolu ile tanışmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.