Fiyatları Görebilmek İçin
Bayi Girişi Yapınız

Kanvas Tasarımları

Kanvas ürünler, şık dekorasyon parçaları olarak hayatımıza dâhil olurlar. Hem evlerimizi hem de işyeri gibi farklı mekanları güzelleştiren kanvas ürünlerin özelleşmesi ise göz alıcı bir fırsat. Çünkü isterseniz hem kendi fotoğrafınızı, hem de özel görsel çalışmalarınızı kanvas zemin üzerine aktarabilirsiniz. Bu durumda ise mükemmel birer hediye ortaya çıkabilir. Ayrıca özel günlerin hatırası olan fotoğrafları bu şekilde taçlandırmak herkesi mutlu eder. Düğün fotoğraflarından, doğum günü ve benzeri zamanların hatıralarına kadar pek çok farklı fotoğraf bu şekilde sergilenebilir. Dolayısıyla pek çok kişinin de bu yönde seçimleri olacaktır. İsterseniz bu ürünleri işinizin bir parçası olarak, müşterilerinize sunma amacı ile toptan bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Hem kaliteli hem de farklı ölçüler ile sunulan ürünler kolayca sipariş edilebilir.

Sublimasyon Baskılı Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar, sublimasyon baskı sayesinde anlam kazanan özel ürünler ve bu ürünlerin geniş bir kullanım alanı söz konusu. İyi birer hediye olabilecek ürünleri siz de işiniz bünyesinde satışa sunmak, müşterilerinizin memnuniyeti için kullanmak ya da çeşitli reklam faaliyetlerinin bir parçası olarak tercih etmek isteyebilirsiniz. Teknolojinin en güzel hizmetlerinden biri olan sublimasyon baskı uygulaması ile birlikte değer kazanan kanvas ve benzeri bu ürünleri satın almak ise gerçekten çok kolay. Hatta tekil sipariş değil, toptan sipariş de büyük bir kolaylık. Çünkü internet üzerinden sipariş verme, alışveriş yapma sistemi artık toptan alışveriş için de geçerli. Bu işlem için doğru adreste bulunuyorsunuz.

Toptan Kanvas Siparişi

Kanvas tablolar ve benzeri ürünler, işinizin bir parçası olarak anlamlı olabilir ve bu ürünleri işinize dâhil etmek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak ise çok kolay… Bayi girişi ile birlikte kolayca sisteme dâhil olacaksınız. İstediğiniz ürünleri, istediğiniz miktarlarda seçerek, adres ve benzeri bilgileri doldurup, ödeme yaparak ürünlerin gönderilmesini sağlayabileceksiniz. İşte gerçekten de bu kadar basit bir şekilde toptan olarak kanvas tablolar ve benzeri özel ürünler satın alınabiliyor. Siz de böyle bir alışveriş yapmak, teknolojinin avantajlarını kullanmak isterseniz, hemen siparişlerinizi belirleyebilirsiniz. Kanvas ürünler ya da benzeri pek çok ürün siparişinizi bekliyor. Binlerce alternatif parmaklarınızın ucunda…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.