Fiyatları Görebilmek İçin
Bayi Girişi Yapınız

Kravat Seçenekleri

Kravat ve benzeri özel ürünler, kişiye özel hediyeler, kişiye özel sürprizler demektir ve bu yüzden de pek çok özel günde tercih edilir. Herkes sevdiği insanları özel hediyeler ile mutlu etmek ister. Siz de sizin için değerli olan insanlara ne kadar özel olduklarını anlatmak, bir şekilde ifade etmek istemez misiniz? Bunun iyi bir yolu ona ismine özel hediyeler almaktır ve bu yüzden de kravat gibi hediyeler cazip olabilir. Bu tür ürünleri subliamsyon baskı ile özelleştirebilecek olmanız, iyi birer hediye olmaları anlamına gelir. Kravat seçiminde ise baz model olarak sunulan düz renkli ürünleri istediğiniz görseller ile bir araya getirebilirsiniz. Bunun öncesinde burada bulabileceğiniz seçeneklere değinelim.

Kravatlar Üzerine Sublimasyon Baskı

Kravatlar çeşitli şekillerde özelleşebilir ve bunun en iyi yolu sublimasyon baskı adı verilen yöntemdir. Bu uygulama ile ister fotoğraflarınızı isterseniz de çeşitli görsel çalışmalarınızı ürünler üzerine nakledin. Kravat iyi bir zemin olarak karşımıza çıkıyor ve beyaz renk alternatifi ile siparişe hazır olarak bekliyor. Bu hali ile hem baskıya uygun bir renge sahip, hem de kaliteli malzemeden üretilmiş olması ile utandırmayacak bir hediye olabilir. Kravatların kalitesi de görünümü kadar önemlidir ve burada elde edeceğiniz ürünler, kalitesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. İşin güzel yanı ise bu tür kıymetli ürünleri işinizin bir parçası kılabilir ve işinize değer katacak birer yardımcı olarak sipariş edebilirsiniz. Toptan sipariş imkânına sahipsiniz.

Toptan Kravat Siparişi

Kravat modelleri, kravat üzerine yapılabilecek ola sublimasyon baskı ve benzeri özel konulardan söz ettik ama en önemli noktalardan biri olan toptan sipariş konusuna değinmedik. Burada sizin için en cazip hizmetlerden biri de bu olsa gerek. Çünkü burada toptan alışveriş yapmanız mümkün ve kravat seçiminizde de toptan olarak sipariş verebilir, işinize değer katacak ürünleri bünyenize dâhil edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bayi girişi yaparak sisteme dâhil olmak ve istediğiniz miktarı seçerek ödemenizi gerçekleştirmek. İstediğiniz adrese gönderilen ürünler büyük bir anlam ifade edecek, sizin için de zamanınızı verimli kullanmanızı sağlayıcı bir etki uyandıracaktır. Zahmete girmeden toptan sipariş verebileceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.