Fiyatları Görebilmek İçin
Bayi Girişi Yapınız

Takvim Tasarımları

Takvim olarak tasarlanan ürünlerin bir yenisi olan bu tasarım, bir tekstil ürünü olmakla birlikte aynı zamanda kişiye özel de bir tasarım. Sublimasyon baskının kullanıldığı en göz alıcı ürünlerden biri olarak ifade edebiliriz. Bu takvim, kişiye özel hale getirilebiliyor ve özellikle de çocuk odaları için oldukça şık bir dekor ürünü olabiliyor. Özellikle çocuklarımızın resimleri ya da onlara özel, isimlerine özel görsel çalışmaları bu tür takvim ve benzeri çalışmalar üzerinde görmemiz mümkün. Takvim seçeneği farklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yani bir hediye olarak da bir reklam aracı olarak da tercih edilebilir. Sipariş sürecinin kolaylığı da bu durumda bir avantaj olacaktır.

Sublimasyon Baskılı Takvim

Takvim denilince akla gelen klasik tasarımları bir kenara bırakın ve yeni ürünler ile tanışın. Sublimasyon baskının yapılabildiği tekstil ürünlerine bir yenisi ekleniyor. Takvim olarak tasarlanan bu ürünler iyi birer dekor ürünü olarak değerlendirilebilir. Ancak konunun en önemli noktası yapılan baskıdır. Özel baskı uygulaması hem bu takvimlerin özelleşmesini sağlıyor, hem de benzeri pek çok ürünün istenilen detaylar ile şekillenmesini sağlıyor. Nihayetinde kişilere özel ya da şirket, takım ve benzeri için özel olarak tasarlanan ürünler burada ellerinizin altında listeleniyor. Sipariş verme süreci ise bu konunun en basit ve en keyifli kısmı. Çünkü seçimlerinize sahip olmanız için dakikalarınızı ayırmanız yeterli.

Toptan Takvim Siparişi

Takvimlerin iyi birer hediye, iyi birer sürpriz ve hatta iyi birer reklam aracı olduğu unutulmamalı. Buna bağlı olarak da bu tür özel tekstil ürünleri tercih edilmelidir. Üstelik sipariş vermek sandığınızdan daha kolay emin olun. Toptan olarak bu tür takvimleri sipariş etmek istediğinizde sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacak. İstediğiniz ürünü, sipariş adedini, gönderim adresi ve benzeri detayları belirtmenizin ardından ödemenizi yapmanız ürünlerinizin teslim edilmesi için yeterli. Ne bu iş için günlerinizi harcayacaksınız, ne de günlerce toptancının gelmesini bekleyeceksiniz. Şık ve eşsiz ürünler, internet dünyasının sağladığı kolaylıklar sayesinde artık bu kadar kolay ayağımıza geliyor. Tekil siparişlerin yanı sıra toptan siparişlerin de bu şekilde verilebiliyor olması oldukça iyi bir fırsat.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.