Fiyatları Görebilmek İçin
Bayi Girişi Yapınız

Zıbın Tasarımları ve Siparişi

Zıbınlar bebeklerimiz için önemli birer eşyadır, hatta belki en önemlisi bile olabilir. Çünkü bebeklerimizi zıbınlar ile sarıp sarmalar, rahat olmalarını sağlarız. Hem kendi bebeğimiz için hem de yakınlarımızın bebekleri için bu tür ürünleri tercih edebiliriz. Toptan olarak bu tür ürünlerin sipariş edilmesi durumunda ise özel tasarım ve kaliteli ürünlere ulaşmak için doğru adrestesiniz. Burada karşılaşacağınız zıbın seçenekleri hem farklı renkler ile birlikte tasarlanmıştır hem de kalitelidir. Her biri göz alıcı, farklı tasarımlar için kullanılabilecek iyi birer zemin olan ürünleri, zahmetsizce sipariş etmek için acele etmenizde fayda var. Modelleri farklılaştıran önemli detayları da unutmamak gerekir.

Zıbın Modelleri Üzerine Sublimasyon Baskı

Zıbın seçeneklerinde 3 farklı renk alternatifi görülmektedir. Bunlar mavi, kırmızı ve sarıdır. Her birinin bebekler için uygun dokusu, kalitesi, renkleri ve baskılamaya uygun hali cazip özellikleridir. Sublimasyon baskı yapılabilecek olan bu ürünler, istediğiniz tasarıma sahip olabilecek olması ile iyi birer sipariş alternatifidir. İşinize değer katacak, kişiye özel daha doğrusu bebeklere özel tasarımlar yapmanıza imkân sağlayacak olan ürünleri siz de hemen sipariş edebilirsiniz. Zıbınlar, bebekler için tercih edilen, anne babaların da önem verdiği birer giysi alternatifidir ve bu yüzden işinize değer katacak ürünler olarak değerlendirilebilir. Sıkça tercih edilen bu ürünleri sipariş etmeniz sizin için de artı bir değer olacaktır.

Toptan Zıbın Siparişi

Zıbın modellerinin cazip detayları, şık ve göz alıcı işçiliği ile kalitesi unutulmamalıdır. Bu tür ürünleri yerinizden dahi kalkmadan, belki işinize ara verdiğiniz, molaya çıktığınız bir boşlukta rahatlıkla seçebilir ve sipariş edebilirsiniz. Zıbın siparişini zahmete girmeden verebilecek olmanız oldukça büyük bir kolaylık. Çünkü normal şartlarda toptan olarak yapılacak bu tür alışverişler için çokça vakit ayırmanız gerekecekti. Belki de bir gününüzü bu işe ayırabilirdiniz. Oysa şimdi online olarak istediğiniz zıbın ve benzeri ürünleri seçip, bayi girişi ile sisteme dahil olup, teslimat adresini de ilettikten sonra ödemenizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Sizce de çok basit ve bir o kadar da büyük bir kolaylıktan söz etmiyor muyuz? İşinize değer katacak hizmetler ile yanınızda olan bu sisteme hemen şimdi siz de dâhil olabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.